Evliyaoğlu Taşımacılık, Ambar & Kargo Taşımacılık, Parsiyel Yük Taşımacılığı,

Komple Yük Taşımacılığı, Yurt Dışı Taşımacılığı, Taşımacılıkta Denizli'nin Lideri, Ambar Taşımacılık, Denizli Parsiyel Yük Taşımacılığı,

Evliyaoğlu Yük Taşımacılığı, Evliyaoğlu Yük Taşımacılık, Ambar Taşımacılık, Parsiyel Taşımacılığı,

whatsapp

Yurt Dışı Taşımacılığı

Ürün Kategorileri

Yurt Dışı Taşımacılığı

Yurt dışı Taşımacılığı (Uluslararası Taşımacılık), ülkeler arasında doğrudan ulaşım araçları ile ürün taşınma işlemine denilmektedir. Ticari işlemlerde çok sık tercih edilen uluslararası nakliye, riski azaltmak için iki taraf arasında yapılan sözleşme ile tüm ayrıntılar kontrol edilerek gerçekleştirilir.

Taşınan ürünün ağırlığı, adedi, nasıl muhafaza edildiği, ürünün ulaşım tarihi gibi konular, yurt dışı taşımacılığında oldukça önemlidir. Evliyaoğlu Taşımacılık olarak, gönderici, alıcı ve taşıyıcı için büyük öneme sahip olan yüksek miktardaki ürünün planlandığı gibi taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Evliyaoğlu Taşımacılık, Denizli ağında Horoz Lojistik ile işbirliği halinde DSV Lojistik aracılığıyla yurtdışı taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Ürünlerinizin belirlenen gün ve süre içerisinde yurt dışı ülkelerine güvenli bir şekilde taşımasını gerçekleştirmektedir.
 

Bizi Arayın
Yol Tarifi
Mail
WhasApp Destek Hattı